
Стіл складаний компактний для пікніка Ranger Compact Hike 210
- Немає в наявності
- Код: RA_RA1118
1 399 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Стіл складаний компактний для пікніка Ranger Compact Hike 210 (RA 1118)
Легкий і компактний стіл Ranger Compact Hike 210 підійде для будь-яких цілей. Завдяки своїм компактним розмірам легко поміститься в чарка. У розкладеному вигляді великий і зручний стіл, призначений для компанії з 3-4 осіб. Стане постійним помічником під час подорожей, під час прогулянки в парку, піших походах, поїздках на велосипеді, відпочинку на пляжі, оцінять також рибалки та мисливці, легко поміститься в човні. Складіть цей стіл, покладіть у багажник автомобіля, і він завжди буде під рукою, не займаючи місця, Ви в будь-який час і місці, зможете влаштувати пікнік на свіжому повітрі. Ідеально впишеться в будь-який інтер'єр або займе місце на балконі.
Стільниця виготовлена з алюмінію та сталі, ламелі кріпляться між собою за допомогою гумки та пластикових фіксаторів. Не піддається впливу УФ-променів, не блякне, довго матиме приємний зовнішній вигляд. Для більшої жорсткості кожна ламель має ребра жорсткості.
Каркас стола виготовлений із легкого авіаційного алюмінію, міцна конструкція робить складаний стіл довговічним. Не потребую додаткового догляду, досить просто протирати ганчіркою, і стіл буде як новий.
Щоб розкласти або скласти не потрібно багато часу або зайвих зусиль, все продумано та полегшено, зібрати зможе хто завгодно. Необхідно просто витягнути з чохла, розкрити конструкцію зафіксувати профіль у спеціальні пази та зверху приєднати стільницю. Процес складання займе лічені секунди.
Конструкція міцна та надійна, стіл дуже стійкий, не хитається. Стільниця складається з 12 металевих ламелей, дві бічні панелі виготовлені з алюмінію, щоб полегшити вагу столу.
Максимальне навантаження на стіл 30 кг. Комплектується чохлом із ручкою для легкого транспортування.
Характеристики:
- рама стола: металева труба Ø5х5 і 15-15 мм;
- колір столу: чорний;
- розмір стільниці в розкладеному вигляді: 57х70х70 см (ВхГхШ);
- розмір ламелей: 59,5*5,5 см, товщина 8 мм;
- розмір бічних алюмінієвих ламелей: 70х8 см, товщина 10 мм;
- розмір столу в складеному вигляді: 86х8х22 см (ВхГхШ);
- навантаження на стіл: 30 кг;
- чохол у комплекті;
- вага столу: 3,6 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал стільниці | Алюміній |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Можливість регулювання по висоті опор | Ні |
| Отвір у стільниці для парасольки | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Форма столу | Квадратний |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Довжина | 700 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Висота | 570 мм |
| Вага | 3.6 кг |
| Розміри столу в складеному вигляді | |
| Ширина у складеному вигляді | 860 мм |
| Глибина у складеному вигляді | 80 мм |
| Висота в складеному вигляді | 220 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Складана конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Можливість регулювання опор по висоті | Ні |
| Чохол для зберігання і транспортування | Так |
- Ціна: 1 399 ₴










