
Стіл складаний компактний для пікніка Ranger
- Немає в наявності
- Код: RA_RA1660
866 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл складаний компактний для пікніка Ranger (RA 1660)
Найменший, але найзручніший і найпрактичніший — стіл 1660. Стане найнезаміннішим помічником у будь-яких подорожах, вилазках на природу або на риболовлі. Місця для зберігання столу потрібна найменша, у багажнику машини він може лежати у Вас завжди й не заважатиме. Стіл складається навпіл так, що перетворюється на невелику валізку. Стільниця з ламінованого ДВП, з покриттям для захисту від вологи. Дуже практичний для човна. Легкий, зручний, стійкий стіл ще й регулюється за висотою у двох положеннях.
Характеристики:
- рама столу: алюміній Ø22 мм, ширина профілю — 33 мм
- колір столу: сірий
- розмір стільниці в розкладеному вигляді: 3,3х45х60 см (ВхГхШ)
- висота столу: 1-е положення — 27 см; 2-е положення — 60 см
- розмір столу в складеному вигляді: 7х46х32 см (ВхГхШ)
- навантаження на стіл: 30 кг
- вага столу: 2,7 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Україна |
| Можливість регулювання по висоті опор | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Матеріал стільниці | Ламінована ДВП |
| Отвір у стільниці для парасольки | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Вага | 2.7 кг |
| Висота | 600 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Розміри столу в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 70 мм |
| Глибина у складеному вигляді | 320 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 460 мм |
- Ціна: 866 ₴







