
Каримат потрійний Ranger 100x40 см оливковий
- Немає в наявності
- Код: RA_RA8909
699 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Каримат тактичний потрійний Ranger 100x40 см оливковий (RA 8909)
Потрійний тактичний каремат Ranger. Килим-трансформер, що складається з 3 секцій.
У складеному вигляді фіксується на липучці для запобігання розгортання. Наділи на себе та вільно пересувається, а під час привала розкладається, щоб було можливість полежати та відпочити повноцінно.
Невеликі розміри та можливість використовувати в трьох різних положеннях роблять його універсальним і незамінним у польових умовах.
Є два типи кріплення: гумка на фастекси для кріплення на пояс і стропа із силовою кнопкою для кріплення на ремінь або РПС. Дуже зручно кріпиться за допомогою гумки з карабіном, регулюється довжина.
Можете сміливо сідати на будь-яку поверхню! Це сидіння захистить від холоду та вологи, нерівної поверхні та вад ґрунту. Завдяки тому, що килимок має наповнювач, Ви будете захищені від охолодження.
Характеристики:
- Розмір у розкладеному вигляді: 40х100х1 см;
- Розмір у складеному вигляді: 40х36х3 см;
- Товщина: 10 мм;
- Система кріплення: система моллі + система швидкого зняття, кріплення на поясі гумкою + фастекс
- Матеріал зовнішній: Оксфорд 600D PU (водовідштовхувальний);
- Матеріал внутрішній: Ізолон;
- Цвет: оливковий.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 100 см |
| Кількість шарів | Одношарові |
| Матеріал | Ізолон |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Каремат |
| Товщина | 10 мм |
| Колір | Оливковий |
| Ширина | 40 см |
- Ціна: 699 ₴


