
Термосумка для їжі Ranger HB5-M
- Немає в наявності
- Код: RA_RA9905
649 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Термосумка Ranger HB5-M (арт. RA 9905)
Збираєтеся на пікнік? Чудова ідея. Візьміть із собою термосумку Ranger HB5-M — із ізотермічним відділом. Містка термосумка зі світловідбивними елементами, у якій продукти збережуться свіжими, прохолодними та все доїде до місця в цілості та збережності. Зручні ремені для перенесення, через плече або можна просто носити в руках. Зовнішня частина пошита з міцного нейлону, спереду передбачена кишеня для дрібних речей.
Термосумка Ranger HB5-M дуже містка та компактна.
У нас термосумки для пікніка можна купити гуртом за дуже вигідними цінами.
Характеристики:
– матеріал: Нейлон 600D, ізотермічний наповнювач, світловідбивні елементи;
– колір: зелений;
– розмір у розкладеному вигляді: 25х32х22 см (ВхДхШ);
– товщина ізотермічного наповнювача: 6 мм;
– об'єм: 15 литров.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Нейлон |
| Об`єм | 15 л |
| Стан | Новий |
| Тип | Термосумка |
| Колір | Зелений |
| Розміри | |
| Висота | 25 см |
| Глибина | 22 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 32 мм |
- Ціна: 649 ₴








