
Термос питний з нержавіючої сталі Ranger Expert 0.9 л
- Немає в наявності
- Код: RA_RA9920
949 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Термос Ranger Expert 0,9 L (Ар. RA 9920)
Термос Ranger Expert 0,9 L — це стильний і чудовий похідний варіант, який забезпечить вам комфортне перебування на природі, під час піших прогулянок, проїзді до роботи, а також стане в пригоді на риболовлі, у поході за грибами.
Основна перевага цієї моделі — це її компактність, об'єм 0,9 літра чого цілком досить для 1-2 осіб.
Термос із подвійними стінками, чудово зберігає тепло. Гарячі та холодні напої залишатимуться такими упродовж тривалого періоду часу. Корпус покритий порошковою фарбою, яка забезпечує високий захист поверхні від пошкоджень, подряпин і робить термос міцнішим і довговічнішим. Закручувальна пробка з каналами для наливання в напівзакритому стані. Це дає змогу наливати рідину, не відкручуючи корок повністю, що так само зменшує втрату температури під час експлуатації та напої довше будуть гарячими або холодними.
Комплектується 2 чашками.
Спеціально для цієї серії використовується нержавіюча сталь із Південної Кореї, яка має високу стійкість до механічних пошкоджень і є безпечною для здоров'я людей. Під час виробництва термосів використовується екологічно — безпечна та якісна сировина. Він повністю безпечний для людей і довкілля, не містить шкідливих ВРА- речовин.
Зовнішнє покриття термоса захищає від ковзання в руці та надає стильного вигляду. Внутрішнє покриття додатково оброблене, що дає змогу його мити ретельно зсередини. Термос Ranger Expert 0,9 L легко поміщається в сумці або рюкзаку.

Характеристики:
— Матеріал: харчовий пластик, нержавіюча сталь;
— Колір: оливково-сірий;
— Розмір: 8х8х31 см;
— Об'єм: 0,9 литра;
— Вага: 480 г.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 900 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Ручка | Немає |
| Стан | Новий |
| Тип | Термос |
| Тип термоса | Питний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 480 г |
| Висота | 310 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 120 |
- Ціна: 949 ₴









