
Акумулятор літій-залізо-фосфатний Vipow 3.2V 18AH LiFePO4
- Готово до відправки
- Код: UG_04492
680 ₴
659 ₴
-3%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Літій-залізо-фосфатний акумулятор призначений для використання в електротранспорті, велосипедах, мопедах, іграшках, побутових електроінструментах та обладнанні для поливу.
Технічні характеристики:
Робоча напруга, В: 3,2
Номінальний струм заряду, А: 0,5 - 1С
Максимальний струм заряду, А: 3С
Максимальна напруга розряду, В: 2
Кількість повних циклів заряд/розряд: 200 +60 °C
Розмір упаковки (Д*Ш*В), мм: 30*75*145
Розмір пристрою (Д*Ш*В), мм: 27*70*134
Нетто, кг: 0.5
Брутто, кг: 0.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vipow |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Ємність акумулятору | 18 А. г |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Напрацювання | 7000 циклів заряду |
| Номінальна робоча напруга | 3.2 В |
| Стан | Новий |
| Тип тягового акумулятора | LiFePO4 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.515 кг |
| Висота | 134 мм |
| Довжина | 27 мм |
| Ширина | 70 мм |
- Ціна: 659 ₴
