
Імпульсний адаптер живлення Voltronic 9-24V 5A LED
- Немає в наявності
- Код: UG_13799
702 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Імпульсний адаптер живлення Voltronic DMD-92450 із регулюванням 9-24V 5A LED Вхідна: AC 100-240V Вихідна напруга регульована. Вихідний струм: 5A. Призначений для живлення енергією світлодіодних стрічок, систем освітлення, відеоспостереження та ін.
Особливості
- оновлена модифікація
- стабілізує напругу в системах
- товар сертифікований та відповідає всім обов'язковим вимогам ДСТУ 4113-2001 ГОСТ 26329-84 ГОСТ 27699-88 ГОСТ 29219-91
Характеристики
- потужність, Вт - 120
- бренд - Voltronic
- регульована вихідна напруга. Вольт - 9-24
- вихідний струм, А - 5
- вхідна напруга, Вольт - 100-240
- ККД – 95%
- робоча температура - 0...+45С
- охолодження – пасивне
- рівень захисту - IP40
- кабель живлення, м – 1.0
- штекер – 5.5х2.5
- корпус - пластик
- колір корпусу – чорний
- вага, кГ - 0.3
- гарантія, міс - 6
Купуючи Імпульсний адаптер живлення Voltronic DMD-92450 із регулюванням 9-24V 5A LED в нашому магазині ви отримаєте сертифікований товар за найкращою ціною в інтернеті.
Імпульсний адаптер живлення Voltronic DMD-92450 із регулюванням 9-24V 5A LED Вхідна: AC 100-240V Вихідна напруга регульована. Вихідний струм: 5A. Призначений для живлення енергією світлодіодних стрічок, систем освітлення, відеоспостереження та ін.
Особливості
- оновлена модифікація
- стабілізує напругу в системах
- товар сертифікований та відповідає всім обов'язковим вимогам ДСТУ 4113-2001 ГОСТ 26329-84 ГОСТ 27699-88 ГОСТ 29219-91
Характеристики
- потужність, Вт - 120
- бренд - Voltronic
- регульована вихідна напруга. Вольт - 9-24
- вихідний струм, А - 5
- вхідна напруга, Вольт - 100-240
- ККД – 95%
- робоча температура - 0...+45С
- охолодження – пасивне
- рівень захисту - IP40
- кабель живлення, м – 1.0
- штекер – 5.5х2.5
- корпус - пластик
- колір корпусу – чорний
- вага, кГ - 0.3
- гарантія, міс - 6
Купуючи Імпульсний адаптер живлення Voltronic DMD-92450 із регулюванням 9-24V 5A LED в нашому магазині ви отримаєте сертифікований товар за найкращою ціною в інтернеті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Voltronic Power |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 120 Вт |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідний струм, не більше | 5 А |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Максимальна вхідна напруга | 240 В |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна вхідна напруга | 100 В |
| Мінімальна вихідна напруга | 9 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Тип індикації | Рідкокристалічна |
| Тип корпусу | Напівгерметичний |
| Тип монтажу | Поверхневий |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перевантаження, Захист від перегрівання, захист від перезаряджання, Автоматичне вимкнення, захист від перепадів напруги |
| Індикатор заряду елементів живлення | Да |
| Кількість заряджуваних акумуляторів | 1 шт. |
| Кількість режимів заряду | 2 |
| Напруга заряджання | 12 В |
| Напруга мережі живлення | 220 |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Тип індикатора | Светодиод |
- Ціна: 702 ₴

