
Блок живлення герметичний Ritar RTPSW12-72 12В 6А 72Вт IP67
- Готово до відправки
- Код: UG_12815
766 ₴
697 ₴
-9%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блок живлення герметичний Ritar RTPSW12-72 12В 6А 72Вт IP67 — імпульсний блок живлення для живлення світлодіодних стрічок, систем освітлення та відеоспостереження.
Імпульсний блок живлення герметичний Ritar RTPSW12-72 призначений для живлення світлодіодних стрічок, систем освітлення та відеоспостереження. Адаптер стабілізує вихідну напругу.
Технічні характеристики:
- Тип: імпульсний
- Вхідна напруга: 100 ~ 240 В
- Вихідна напруга: 12В
- Діапазон регулювання напруги: -
- Вихідний струм: 6А
- Потужність: 72 Вт
- Захист від: короткого замикання, перегріву, перевантаження
- Активне охолодження: -
- ККД: не менше 80%
- Роз'єм підключення: провід під пайку
- Монтаж: поверхневий
- Тип корпусу: метал, колір сріблястий
- Ступінь захисту: IP67
- Робоча температура: -30 °C до +70 °C
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 72 Вт |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідний струм, не більше | 6 А |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Максимальна робоча температура | 75 град. |
| Максимальна вхідна напруга | 240 В |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Мінімальна вхідна напруга | 100 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 67 |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Тип корпусу | Герметично закритий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
- Ціна: 697 ₴
