
Стабілізатор напруги релейний 300 Вт Europower EPX-604, 1 фаза
- Готово до відправки
- Код: UG_00452
840 ₴
818 ₴
-3%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стабілізатор напруги релейний 300 Вт Europower EPX-604, 1 фаза — релейний стабілізатор напруги для однофазної мережі. Номінальна потужність становить 300 Вт, вихідна напруга — 220 В.
Технічні характеристики:
- Бренд: Europower
- Номінальна потужність: 300 Вт
- Номінальна потужність: 600 ВА
- Тип стабілізатора: релейний
- Кількість фаз: 1
- Точність стабілізації: 10%
- Коефіцієнт потужності: 0.9
- Мінімальна вхідна напруга: 184 В
- Максимальна вхідна напруга: 276 В
- Вихідна напруга: 220 ± 10 % В
- Частота: 50 Гц
- Індикація: LED
- Робоча температура: 0...+40 °C
- Вологість: 0–90%
- Підключення: у розетку
- Вага: 1 кг
- Гарантія: 12 міс
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Europower |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| ККД, не менше | 95 % |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Максимальна вхідна напруга | 276 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 184 В |
| Тип стабілізатора | Релейний |
| Захист та умови експлуатації | |
| Захист від перевантажень | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Додаткові характеристики | |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 818 ₴


