
Адаптер живлення Voltronic 3-12В 10А, штекер 5.5/2.5
- Готово до відправки
- Код: UG_10938
700 ₴
668 ₴
-5%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Адаптер живлення Voltronic 3-12В 10А, штекер 5.5/2.5 — блок живлення для перетворення мережевої напруги на напругу, необхідну пристрою. Призначений для живлення або заряджання малопотужних приладів.
Технічні характеристики:
- Регульована вихідна напруга: 3V, 4.5V, 6V, 7.5V, 9V, 12V
- Вхідна напруга: 100–240 В змінного струму
- Штекер: 5,5×2,5
- Струм: 10 А
- LED-індикація
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Voltronic Power |
| Вихідна потужність | 120 Вт |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідний струм, не більше | 10 А |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Максимальна вхідна напруга | 240 В |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна вхідна напруга | 100 В |
| Мінімальна вихідна напруга | 3 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Тип індикації | Рідкокристалічна |
| Тип корпусу | Напівгерметичний |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
- Ціна: 668 ₴

