
Блок живлення герметичний Ritar RTPSW12-96 12В 8А 96Вт IP67
- Готово до відправки
- Код: UG_12816
1 022 ₴
929 ₴
-9%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блок живлення герметичний Ritar RTPSW12-96 12В 8А 96Вт IP67 — імпульсний герметичний блок живлення 12 В для подачі та стабілізації напруги в навантаженнях до 8 А.
Імпульсний блок живлення Ritar RTPSW12-96 подає енергію та стабілізує напругу в світлодіодних стрічках, системах відеоспостереження, освітленні тощо.
Технічні характеристики:
- Вхідна напруга: 100 ~ 240 В
- Вихідна напруга: 12 В
- Вихідний струм: 8 А
- Потужність: 96 Вт
- Діапазон регулювання напруги: -
- Захист від: короткого замикання, перегріву, перевантаження
- Активне охолодження: -
- ККД: не менше 80%
- Роз'єм підключення: провід під пайку
- Монтаж: поверхневий
- Тип корпусу: метал, колір сріблястий
- Рівень захисту: IP67
- Робоча температура: -30 °C до +70 °C
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 96 Вт |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідний струм, не більше | 8 А |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Максимальна вхідна напруга | 240 В |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Мінімальна вхідна напруга | 100 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 67 |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Тип корпусу | Герметично закритий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
- Ціна: 929 ₴
