
Тяговий акумулятор AGM 12V 12Ah Merlion 6-DZM-12 M5
- Готово до відправки
- Код: UG_14705
1 290 ₴
1 263 ₴
-2%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тяговий акумулятор AGM 12V 12Ah Merlion 6-DZM-12 M5 — герметична свинцево-кислотна акумуляторна батарея, що не потребує обслуговування. Використовується в електровелосипедах, електроколясках, електромобілях, іграшках, електричних скутерах та іншому обладнанні.
Акумулятор AGM із регульованою свинцевою кислотою (VRLA) може зберігатися до 6 місяців при 25 °C, після чого рекомендовано підзарядження. Щомісячний коефіцієнт саморозряду менший за 3% при 25 °C. Перед використанням рекомендується зарядити батареї.
Технічні характеристики:
- Кількість елементів: 6
- Напруга: 12 В
- Номінальна ємність: 12 А·год
- Тип клем: M5
- Термін придатності: 7 років
- Максимальний зарядний струм: 3,6 А
- Ресурс: 400 циклів
- Напруга заряду в буферному режимі: 13,7–13,9 В
- Температурна компенсація (буферний режим): -3 мВ/°C/елемент
- Напруга заряду в циклічному режимі: 14,6–14,8 В
- Температурна компенсація (циклічний режим): -4 мВ/°C/елемент
- Діапазон робочих температур: розряд -20 °C – 60 °C; заряд 0 °C – 50 °C; зберігання -20 °C – 60 °C
- Нормальний діапазон робочих температур: 25 ± 5 °C
- Матеріал корпусу: ABS UL94-HB, UL94-V0
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тягового акумулятора | AGM |
| Напрацювання | 400 циклів заряду |
| Ємність акумулятору | 12 А. г |
| Струм заряду | 1.2 А |
| Матеріал виготовлення корпусу | Метал, Пластик |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 151 мм |
| Ширина | 101 мм |
| Висота | 98 мм |
| Вага | 4.175 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перевантаження, Захист від короткого замикання, захист від переполюсування, захист від перегрівання, захист від перезаряджання, Автоматичне вимкнення, захист від перепадів напруги |
| Індикатор заряду елементів живлення | Да |
| Кількість режимів заряду | 2 |
| Тип індикатора | Светодиод |
| Напруга мережі живлення | 220 |
| Кількість заряджуваних акумуляторів | 1 шт. |
- Ціна: 1 263 ₴
