
Блок живлення Voltronic 24В 8А 192Вт штекер 5.5x2.5 мм
- Немає в наявності
- Код: UG_07034
1 520 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блок живлення Voltronic 24В 8А 192Вт штекер 5.5x2.5 мм — імпульсний адаптер живлення з вихідними параметрами 24 В і 8 А. Призначений для живлення пристроїв, сумісних зі штекером 5.5x2.5 мм.
Імпульсний адаптер живлення 24 В 8 А (192 Вт) з LED-індикацією. У комплекті штекер 5.5x2.5 мм і шнур живлення довжиною 1,10 м.
Технічні характеристики:
- Напруга: 24 В
- Струм: 8 А
- Потужність: 192 Вт
- Тип: імпульсний адаптер живлення
- LED-індикація
- Штекер: 5.5x2.5 мм
- Довжина шнура живлення: 1,10 м
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Voltronic Power |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 192 Вт |
| Вихідна напруга | 24 В |
| Вихідний струм, не більше | 8 А |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Максимальна вхідна напруга | 240 В |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна вхідна напруга | 100 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Тип корпусу | Напівгерметичний |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання, Захист від перезарядження, захист від перевантаження, захист від короткого замикання, Автоматичне вимкнення |
- Ціна: 1 520 ₴

