
Пластиковий переносний кейс для інструментів
- Готово до відправки
- Код: UG_34076
1 460 ₴
1 406 ₴
-4%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пластиковий переносний кейс для інструментів — пластиковий переносний ящик для зберігання та перенесення інструментів.
Технологія виготовлення: лиття під тиском.
Технічні характеристики:
- Матеріал: поліпропілен (PP)
- Товщина стінок: 4.5 мм
- Зовнішні розміри: 385х310х180 мм
- Внутрішні розміри: 353х255х145 мм
- Вантажопідйомність: до 50 кг
- Вага: 790 г
- Технологія виготовлення: лиття під тиском
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Шухляда |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.79 кг |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 385 мм |
| Ширина | 310 мм |
- Ціна: 1 406 ₴


