
Стабілізатор напруги релейний 750 Вт Conter SVR-1000VA, 1 фаза, підлоговий
- Немає в наявності
- Код: UG_28940
2 630 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стабілізатор напруги релейний 750 Вт Conter SVR-1000VA, 1 фаза, підлоговий — релейний однофазний стабілізатор напруги потужністю 750 Вт і 1000 ВА. Призначений для стабілізації вхідної напруги в діапазоні 150–270 В і видачі 230 В ±8%.
Технічні характеристики:
- Бренд: Conter
- Номінальна потужність: 750 Вт
- Номінальна потужність: 1000 ВА
- Тип стабілізатора: релейний
- Кількість фаз: 1
- Точність стабілізації: 6%
- Коефіцієнт потужності: 0.9
- Мінімальна вхідна напруга: 150 В
- Максимальна вхідна напруга: 270 В
- Вихідна напруга: 230 В ±8%
- Час затримки вихідної напруги: 6/180 с
- Перемикання: DELAY/UNDELAY
- Запобіжник: 5 А
- Частота: 50 Гц
- Робоча температура: 0...+40 C
- Вологість: 20–90%
- Корпус: метал
- Підключення: у розетку
- Розміри: 260х130х155 мм
- Вага: 3 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Conter |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| ККД, не менше | 95 % |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Максимальна вхідна напруга | 270 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 150 В |
| Номінальна потужність | 0.75 кВт |
| Тип стабілізатора | Релейний |
| Захист та умови експлуатації | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Додаткові характеристики | |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Користувацькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 2 630 ₴

