
Стабілізатор напруги релейний 375 Вт Westech SVR-500VA, 1 фаза, підлоговий
- Немає в наявності
- Код: UG_28938
1 888 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стабілізатор напруги релейний 375 Вт Westech SVR-500VA, 1 фаза, підлоговий — релейний однофазний стабілізатор напруги підлогового монтажу. Призначений для стабілізації вхідної напруги та живлення навантаження з вихідною напругою 230 В.
Пристрій оснащений LED-дисплеєм, цифровою індикацією напруг, тороїдальним трансформатором і базовим набором систем захисту. Підтримує режими DELAY/UNDELAY та автоматичне перезавантаження при спрацюванні захисту.
Технічні характеристики:
- Бренд: Westech
- Номінальна потужність: 375 Вт
- Номінальна потужність: 500 ВА
- Тип стабілізатора: релейний
- Кількість фаз: 1
- Точність стабілізації: 8%
- Коефіцієнт потужності: 0.9
- Мінімальна вхідна напруга: 150 В
- Максимальна вхідна напруга: 270 В
- Вихідна напруга: 230 В ±8%
- Час затримки вихідної напруги: 6/180 с
- Перемикання: DELAY/UNDELAY
- Запобіжник: 5 А
- Частота: 50 Гц
- Робоча температура: 0...+40 C
- Вологість: 20-90%
- Корпус: метал
- Підключення: в розетку
- Вага: 1.9 кг
- Розміри: 214х121х142 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WesTech |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| ККД, не менше | 97 % |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Максимальна вхідна напруга | 270 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 150 В |
| Номінальна потужність | 0.375 кВт |
| Тип стабілізатора | Релейний |
| Захист та умови експлуатації | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Додаткові характеристики | |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 1 888 ₴

