
Імпульсний блок живлення Voltronic, напруга – 24 В, сила струму – 20 А, потужність – 480 Вт, перфорований
- Готово до відправки
- Код: UG_21810
1 690 ₴
1 499 ₴
-11%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Імпульсний блок живлення подає енергію та стабілізує напругу в системах освітлення, сигналізації, пристроях автоматики та інших приладах.
- Вхідна напруга: 180 - 260 V
- Вихідна напруга: 24 В
- Вихідний струм: 20 А
- Потужність: 480 Вт
- Захист: термозапобіжники
- Захист від: короткого замикання, перегріву, перевантаження
- Активне охолодження: наявне
- КПД: не менше 80%
- Роз'єм підключення: клемна колодка
- Монтаж: поверхневий
- Тип корпусу: перфорований метал, колір сріблястий
- Рівень захисту: IP 20
- Робоча температура: 0 - 45 ° С
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Voltronic |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 480 Вт |
| Вихідна напруга | 24 В |
| Вихідний струм, не більше | 20 А |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Коефіцієнт потужності | 0.8 |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Максимальна вхідна напруга | 260 В |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Мінімальна вхідна напруга | 100 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип індикації | Світлодіодна |
| Тип корпусу | Напівгерметичний |
| Тип монтажу | Поверхневий |
| Тип охолодження | Активний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.143 кг |
- Ціна: 1 499 ₴
