
Блок живлення у боксі 18-канальний 12В 30А
- Немає в наявності
- Код: UG_13934
1 400 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блок живлення у боксі 18-канальний 12В 30А — імпульсний блок живлення в металевому боксі із замком, забезпечує вихідну напругу 12 В і сумарний вихідний струм до 30 А, розрахований на 18 каналів підключення.
Технічні характеристики:
- Вхідна напруга: 100 ~ 240 В
- Вихідна напруга: 12 В
- Максимальний вихідний струм: 30 А
- Потужність: 360 Вт
- Кількість каналів для підключення: 18
- Роз'єм підключення: клеми
- Захист: від короткого замикання, перегріву, перевантаження
- Активне охолодження: Ні
- ККД: не менше 80%
- Монтаж: настінний
- Тип корпусу: метал
- Колір: білий
- Рівень захисту: IP20
- Робоча температура: 0 - 45 °С
- Розміри: 315х220х60
- Комплектація: металевий ІБП; 2 ключі
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Voltronic Power |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 360 Вт |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідний струм, не більше | 30 А |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Максимальна вхідна напруга | 240 В |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна вхідна напруга | 100 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Тип корпусу | Незакритий |
| Тип монтажу | Навісний |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перевантаження, Захист від короткого замикання, захист від переполюсування, захист від перегрівання, захист від перезаряджання, Автоматичне вимкнення, захист від перепадів напруги |
| Індикатор заряду елементів живлення | Да |
| Кількість заряджуваних акумуляторів | 1 шт. |
| Кількість режимів заряду | 2 |
| Напруга заряджання | 60 В |
| Напруга мережі живлення | 220 |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Тип індикатора | Светодиод |
- Ціна: 1 400 ₴
