
Стабілізатор напруги релейний 350 Вт Green Wave Winchester 500VA
- Немає в наявності
- Код: UG_22551
1 690 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стабілізатор напруги релейний 350 Вт Green Wave Winchester 500VA — релейний стабілізатор напруги для однофазної мережі. Призначений для стабілізації вхідної напруги в діапазоні 140–260 В та забезпечення вихідної напруги 220 ± 8%.
Технічні характеристики:
- Бренд: Green Wave
- Номінальна потужність: 350 Вт
- Номінальна потужність: 500 VA
- Тип стабілізатора: релейний
- Кількість фаз: 1
- Точність стабілізації: 6%
- Коефіцієнт потужності: 0.9
- Мінімальна вхідна напруга: 140 В
- Максимальна вхідна напруга: 260 В
- Вихідна напруга: 220 ± 8 % В
- Частота: 50 Гц
- Інформація: LED + LCD
- Робоча температура: 0...+40 C
- Вологість: 0 - 90%
- Підключення: в розетку
- Розміри: 165х330х90 мм
- Вага: 1.95 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GreenWay |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| ККД, не менше | 95 % |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Максимальна вхідна напруга | 260 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 140 В |
| Номінальна потужність | 0.3 кВт |
| Тип стабілізатора | Релейний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.95 кг |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 165 мм |
| Захист та умови експлуатації | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Додаткові характеристики | |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 1 690 ₴

