
Стабілізатор напруги релейний 700 Вт Green Wave Mauser 1000VA
- Немає в наявності
- Код: UG_22546
1 860 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стабілізатор напруги релейний 700 Вт Green Wave Mauser 1000VA — релейний стабілізатор напруги для однофазної мережі. Призначений для підтримання вихідної напруги 220±8% за вхідної напруги 140–260 В.
Технічні характеристики:
- Бренд: Green Wave
- Номінальна потужність: 700 Вт
- Номінальна потужність: 1000 ВА
- Тип стабілізатора: релейний
- Кількість фаз: 1
- Точність стабілізації: 6%
- Коефіцієнт потужності: 0.9
- Мінімальна вхідна напруга: 140 В
- Максимальна вхідна напруга: 260 В
- Вихідна напруга: 220±8%
- Частота: 50 Гц
- Відключення при перевантаженні: 120% (30 сек)
- Затримка перезапуску: 10–120 сек
- Перемикання часу перезапуску: кнопка
- Робоча температура: 0...+40 °C
- Вологість: 20–90%
- Корпус: метал
- Підключення: у розетку
- Розміри: 110х220х140 мм
- Вага: 2.83 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GreenWay |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| ККД, не менше | 95 % |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Максимальна вхідна напруга | 260 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 140 В |
| Номінальна потужність | 0.7 кВт |
| Тип стабілізатора | Релейний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.83 кг |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Захист та умови експлуатації | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Додаткові характеристики | |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 1 860 ₴

