
Інвертор напруги 12/220 В, 1200 Вт, модифікована синусоїда, UKC
- Немає в наявності
- Код: UG_02492
22 000 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інвертор напруги 12/220 В, 1200 Вт, модифікована синусоїда, UKC — перетворює напругу 12 В у 220 В для живлення пристроїв, не критичних до форми вихідної напруги. Підходить для використання від акумулятора.
Технічні характеристики:
- Номінальна потужність: 1200 Вт
- Максимальна (пікова) потужність: 2000 Вт
- Форма вихідної напруги: модифікована синусоїда
- Вхідна напруга: 10,5–14,0 В
- Вихідна напруга: 220 В
- Частота: 50 Гц
- Струм холостого ходу: 1 А
- ККД: понад 90%
- Робоча температура: 0...+40 °C
- Євророзетка: 1 шт.
- Вага: 1,25 кг
- Розміри: 295×65×145 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Voltronic Power |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Допустима пікова потужність | 2000 Вт |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| ККД, не менше | 90 % |
| Максимальна потужність | 1200 Вт |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Струм холостого ходу | 1 А |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована синусоїда |
| Колір світлодіода | Зелений |
| Частота | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Типи індикації | Звукова, світлова |
| Номінальна вхідна напруга | 12 |
- Ціна: 22 000 ₴


