
Інвертор напруги POWERMASTER-1000(600Вт) 12/220V approximated 1 універсальна розетка клем + крокодили
- Немає в наявності
- Код: UG_28528
1 970 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Інвертор напруги POWERMASTER-1000 (600Вт), 12/220V, approximated, 1 універсальна розетка, клеми + крокодили, Box.Q20 використовується для зарядних пристроїв мобільних телефонів, смартфонів, планшетів.
Особливості
- можливість підключення до акумулятора автомобіля
- корпус інвертора виконаний з ребристого алюмінію та служить радіатором для охолодження інвертора
- вентилятор примусового охолодження, інтелектуальне включення до роботи
- світлодіодна/звукова індикація режимів роботи
- перевантажувальна здатність - 200% (5сек)
- звуковий сигнал спрацьовування захисту інвертора
Переваги
- мікропроцесорне управління
- автоматичний перезапуск у разі спрацювання захисту
- захист від перевантаження, короткого замикання, сильного розряду батареї
- товар сертифікований та відповідає всім обов'язковим вимогам ДСТУ 4113-2001 ГОСТ 26329-84 ГОСТ 27699-88 ГОСТ 29219-91
Характеристики
- номінальна потужність, Вт - 600
- максимальна (пікова) потужність, Вт – 1000
- форма вихідної напруги - модифікована синусоїда
- вхідна напруга, Вольт – 10,5-14,0
- вихідна напруга, Вольт - 220
- частота, Гц – 50
- струм холостого ходу, А - 0,6
- ККД понад 90%
- робоча температура - 0...+40С
- євророзетка, шт - 1
- дроти - штекер автоприкурювача
- вага, кг - 0,9
Як правило, інвертори подібного типу використовуються для короткочасної роботи з потужністю не більше 80% заявленої виробником і не призначені для використання в комерційних цілях.
Увага! Забороняється включати інвертор із підключеним до нього навантаженням. Спочатку підключіть інвертор до акумулятора. Увімкніть інвертор кнопкою Увімк. Через 5-10 сек вмикайте споживачів енергії 220 Вольт. При неправильному підключенні інвертор виходить з ладу і заміна гарантії не проводиться
Купуючи Інвертор напруги POWERMASTER-1000 (600Вт), 12/220V, approximated, 1 універсальна розетка, клеми + крокодили, Box.Q20 у нашому магазині ви отримаєте сертифікований товар за найкращою ціною в інтернеті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Power Master |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Допустима пікова потужність | 1000 Вт |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| ККД, не менше | 90 % |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Номінальна потужність | 600 Вт |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Струм холостого ходу | 0.6 А |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована синусоїда |
| Колір світлодіода | Зелений |
| Частота | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Типи індикації | Звукова, світлова |
| Номінальна вхідна напруга | 12 |
- Ціна: 1 970 ₴


