
Стабілізатор напруги настінний релейний POWERMASTER SW-1000, 1000W, LED, 6 ступенів, 120-275V, 220±7%, 2 Shuko, Метал, White
- Немає в наявності
- Код: UG_06732
1 999 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Стабілізатор напруги настінний релейний POWERMASTER SW-1000 1000W LED 6 ступенів 120-275V 220 ± 7% Підходить для мереж із дуже низькою напругою. Рекомендується встановлювати з котельним обладнанням, малопотужною побутовою технікою.
Особливості
- мікропроцесорне управління
- оновлена модифікація
- нова схемотехніка та алгоритм роботи "CROSS ZERO"
- автоматичний перезапуск у разі спрацювання захисту
- вбудований мережевий фільтр перешкод, датчик температури
- термозахист 65*C
- товар сертифікований та відповідає всім обов'язковим вимогам ДСТУ 4113-2001 ГОСТ 26329-84 ГОСТ 27699-88 ГОСТ 29219-91
Характеристики
- бренд - Luxeon
- номінальна потужність, Вт - 750
- номінальна потужність, ВА - 1000
- тип стабілізатора - релейний
- кількість фаз - 1
- точність стабілізації – 7%
- коефіцієнт потужності – 0.9
- нижній граничний поріг вхідної напруги, Вольт - 120
- верхній граничний поріг вхідної напруги, Вольт - 275
- вихідна напруга, Вольт - 220 ± 7%
- частота, Гц – 50
- робоча температура - 0...+40С
- вологість – 20-90%
- корпус – метал
- вага, кГ - 3.1 ± 5%
Купуючи Стабілізатор напруги настінний релейний POWERMASTER SW-1000 1000W LED 6 ступенів 120-275V 220 ± 7% у нашому магазині ви отримаєте сертифікований товар за найкращою ціною в інтернеті.
Стабілізатор напруги настінний релейний POWERMASTER SW-1000 1000W LED 6 ступенів 120-275V 220 ± 7% Підходить для мереж із дуже низькою напругою. Рекомендується встановлювати з котельним обладнанням, малопотужною побутовою технікою.
Особливості
- мікропроцесорне управління
- оновлена модифікація
- нова схемотехніка та алгоритм роботи "CROSS ZERO"
- автоматичний перезапуск у разі спрацювання захисту
- вбудований мережевий фільтр перешкод, датчик температури
- термозахист 65*C
- товар сертифікований та відповідає всім обов'язковим вимогам ДСТУ 4113-2001 ГОСТ 26329-84 ГОСТ 27699-88 ГОСТ 29219-91
Характеристики
- бренд - Luxeon
- номінальна потужність, Вт - 750
- номінальна потужність, ВА - 1000
- тип стабілізатора - релейний
- кількість фаз - 1
- точність стабілізації – 7%
- коефіцієнт потужності – 0.9
- нижній граничний поріг вхідної напруги, Вольт - 120
- верхній граничний поріг вхідної напруги, Вольт - 275
- вихідна напруга, Вольт - 220 ± 7%
- частота, Гц – 50
- робоча температура - 0...+40С
- вологість – 20-90%
- корпус – метал
- вага, кГ - 3.1 ± 5%
Купуючи Стабілізатор напруги настінний релейний POWERMASTER SW-1000 1000W LED 6 ступенів 120-275V 220 ± 7% у нашому магазині ви отримаєте сертифікований товар за найкращою ціною в інтернеті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Power Master |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| ККД, не менше | 98 % |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Максимальна вхідна напруга | 275 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 120 В |
| Номінальна потужність | 0.75 кВт |
| Тип стабілізатора | Релейний |
| Захист та умови експлуатації | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Додаткові характеристики | |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Тип монтажу | Навісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 1 999 ₴





