
Блок живлення Ritar RTPSP 24В 10А 240Вт штекер 5.5x2.5 мм
- Готово до відправки
- Код: UG_10420
2 140 ₴
1 909 ₴
-11%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блок живлення Ritar RTPSP 24В 10А 240Вт штекер 5.5x2.5 мм — імпульсний адаптер живлення для подачі та стабілізації напруги в світлодіодних стрічках, системах освітлення та відеоспостереження.
Адаптер стабілізує вихідну напругу.
Технічні характеристики:
- Вхідна напруга: 100–240 В
- Вихідна напруга: 24 В
- Вихідний струм: 10 А
- Потужність: 240 Вт
- Штекер: 5.5×2.5 мм
- Довжина шнура живлення: 1 м
- Тип корпусу: ABS, колір — чорний
- Робоча температура: 0–45 °C
- Рівень захисту: IP40
- Кількість в упаковці: адаптер живлення — 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Вихідна потужність | 240 Вт |
| Вихідна напруга | 24 В |
| Вихідний струм, не більше | 10 А |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Максимальна вхідна напруга | 240 В |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна вхідна напруга | 100 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Тип корпусу | Напівгерметичний |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.95 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
- Ціна: 1 909 ₴
