
Стабілізатор напруги релейний 700 Вт Europower SLIM-1000SBR, настінний
- Немає в наявності
- Код: UG_10330
2 260 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стабілізатор напруги релейний 700 Вт Europower SLIM-1000SBR, настінний — релейний стабілізатор напруги настінного монтажу з номінальною потужністю 700 Вт. Призначений для роботи в мережі з вхідною напругою 140–270 В і підтримання вихідної напруги 220 В ±6%.
Оснащений цифровою індикацією напруги, мікропроцесорним керуванням, тороїдальним трансформатором і металевим корпусом.
Технічні характеристики:
- Бренд: Europower
- Максимальна потужність: 900 Вт
- Номінальна потужність: 700 Вт
- Тип стабілізатора: релейний
- Кількість фаз: 1
- Кількість ступенів стабілізації: 4
- Точність стабілізації: 6%
- Коефіцієнт потужності: 0.9
- Мінімальна вхідна напруга: 140 В
- Максимальна вхідна напруга: 270 В
- Вихідна напруга: 220 В ±6%
- Частота: 50 Гц
- Відключення при перевантаженні: 120% (30 сек)
- Затримка перезапуску: 6 сек
- Робоча температура: 0...+40 C
- Охолодження: активне
- Вологість: 20-90%
- Клеми для підключення до мережі: є
- Підключення: дроти
- Корпус: метал
- Гарантія: 12 міс
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Europower |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Максимальна вхідна напруга | 270 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 140 В |
| Номінальна потужність | 0.7 кВт |
| Частота струму | 50 Гц |
| Захист та умови експлуатації | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Додаткові характеристики | |
| Тип індикації | Рідкокристалічна |
| Тип монтажу | Навісний |
| Точність вимірювання +/- | 8 % |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Стан | Нове |
- Ціна: 2 260 ₴


