
Стрічка бандажна 19*0,7мм-304, матеріал - нержавіюча сталь, довжина - 50 м
- Готово до відправки
- Код: UG_15977
2 400 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бандажна стрічка з нержавіючої сталі для фіксації елементів кріплення на опорах. Ширина стрічки складає 20 мм, товщина - 0,7 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Voltronic |
| Країна виробник | Китай |
| Вага упаковки | 2.3 кг |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип арматури для ЛЕП | Стрічка бандажна |
| Ширина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, міс | 1 |
| Довжина: | 5000 мм |
- Ціна: 2 400 ₴
