
Безперебійний блок живлення ДБЖ Ritar UPS-P12/15/18 9-канальний 12В 15А
- Немає в наявності
- Код: UG_33795
2 282 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безперебійний блок живлення ДБЖ Ritar UPS-P12/15/18 9-канальний 12В 15А — джерело живлення 12 В із вихідним струмом 15 А для живлення та резервування низьковольтних 12В пристроїв. Призначений для розподілу живлення по 9 каналах.
Джерело безперебійного живлення використовується в системах відеоспостереження, системах контролю доступу та системах сигналізації для забезпечення безперебійної роботи, також може бути використане в системах резервного освітлення зі споживачем 12 В, наприклад світлодіодною стрічкою.
Технічні характеристики:
- Модель: Ritar UPS-P12/15/18
- Номінальна вихідна напруга: 12 В
- Вихідна напруга: DC 11,8-12,2 В
- Вихідний струм: 15 А (180 Вт)
- Вхідна напруга: AC 110-240 В
- Кількість виходів: 9
- Тип підключення до мережі: C13
- Тип підключення споживача: клемна колодка з гвинтовими затискачами
- Захист від короткого замикання на виході
- Захист від перенапруги по навантаженню
- Захист перезаряду батареї
- Захист від перевантаження та короткого замикання по кожному виходу
- Термозапобіжник самовідновлювальний: 1,1 А
- Можливість підключення в обхід запобіжників із максимальною навантаженням
- Світлодіодна індикація
- Настінне кріплення
- Матеріал корпусу: метал
- Колір: білий
- Місце під батарею: 7, 9, 17, 18, 20 Ah
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Максимальна вхідна напруга | 240 В |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна вхідна напруга | 110 В |
| Стан | Новий |
| Тип | Побутової |
| Тип корпусу | Напівгерметичний |
| Тип монтажу | Навісний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0 кг |
- Ціна: 2 282 ₴


