
Акумулятор Li-ion 12V 14Ah, з елементами 18650, Vipow
- Готово до відправки
- Код: UG_18677
2 340 ₴
2 250 ₴
-4%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумулятор Li-ion 12V 14Ah, з елементами 18650, Vipow — літій-іонна акумуляторна батарея номінальною напругою 12 В і ємністю 14 Ah, призначена для використання в електронних пристроях, таких як автомобіль, човен, мотоцикл тощо.
Технічні характеристики:
- Виробник: Vipow
- Тип батареї: літій-іонна
- Номінальна напруга: 12 В
- Ємність: 14 Ah
- Елементи: 18650
- Термін служби: до 5 років
- Габарити: 151х65х94 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vipow |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Ємність акумулятору | 14 А. г |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Напрацювання | 2000 циклів заряду |
| Стан | Новий |
| Струм заряду | 14 А |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.13 кг |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 151 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга | 12 В |
| Тип | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Типорозмір | 18650 |
- Ціна: 2 250 ₴
