
Портативний газовий обігрівач плита Alpen Camping
- Немає в наявності
- Код: UG_29832
1 990 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Портативний газовий обігрівач + плита Alpen Camping, Box
Характеристики:
- Портативний газовий обігрівач та плита в компактній упаковці
- Ідеально підходить для кемпінгу, походів та інших видів активного відпочинку
- Легкий та зручний у транспортуванні
- Підходить для приготування їжі та обігріву приміщення
- Стійкий до впливу вітру та негоди
- Простий у використанні та обслуговуванні
Характеристики:
- Портативний газовий обігрівач та плита в компактній упаковці
- Ідеально підходить для кемпінгу, походів та інших видів активного відпочинку
- Легкий та зручний у транспортуванні
- Підходить для приготування їжі та обігріву приміщення
- Стійкий до впливу вітру та негоди
- Простий у використанні та обслуговуванні
| Потужність | 1700 Вт |
| Кількість конфорок | 1 |
| Тип палива | пропан-бутан (lpg) |
| Витрати палива | 124 г/год |
| Додатково | захисна решітка |
| Комплектація | обігрівач |
| Матеріал | метал |
| Розмір | 275 х 275 х 180 мм |
| Вага | 2.250 кг |
| Колір | сірий |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Alpen |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Газовий обігрівач |
| Колір | Сірий |
| Користувацькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 1 990 ₴


