
ДБЖ для котла з правильною синусоїдою 500VA 12V LED RITAR RTSW-500
- Готово до відправки
- Код: UG_09562
3 260 ₴
3 184 ₴
-2%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ДБЖ для котла з правильною синусоїдою 500VA 12V LED RITAR RTSW-500 — джерело безперебійного живлення з правильною синусоїдою для резервного живлення котла; номінальна потужність 500 VA (300 Вт), живлення від 12 В батареї.
Технічні характеристики:
- Номінальна потужність: 500 VA / 300 Вт
- Коефіцієнт потужності: 0,6
- Тип вихідного сигналу: правильна синусоїда
- Вхідна напруга: 175–275 В AC (для мережі 220 В)
- Вхідна частота: 50/60 Гц
- Час перемикання: 2–6 мс
- Струм заряду: 5–7 А
- Стабілізація напруги (AVR): 3 ступені, мікропроцесорне керування, крок 22,5 В
- Захист: від короткого замикання, перевантаження та повного розряду батареї
- Функції: холодний старт, наскрізний нуль
- Інтерфейс: RS-232
- Індикація: світлодіодна
- Зовнішня батарея: 12 В
- Рекомендована ємність батареї: 20–65 А·год
- Тип запобіжника: плавкий
- Кількість розеток Schuko: 1
- Корпус: металевий, колір чорний
- Робоча температура: 0–45 °C
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Країна виробник | Китай |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Індикація | Світлова |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал корпусу | Метал і пластик |
| Технічні характеристики | |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Мінімальна вхідна напруга | 175 В |
| Максимальна вхідна напруга | 275 В |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Максимальна потужність | 300 Вт |
| ККД, не менше | 97 % |
| Захист | |
| Тип запобіжника | Плавкий |
| Автоматичне регулювання напруги | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Наявність холодного старту | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від перегрівання | Так |
| Інтерфейс для під'єднання зовнішніх пристроїв | USB, RS232 |
- Ціна: 3 184 ₴

