
Зарядний пристрій для акумулятора 12В (14.6В) 20А LiFePO4 MERLION 240Вт, крокодили Q25
- Немає в наявності
- Код: UG_20825
3 800 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зарядний пристрій для акумулятора 12В (14.6В) 20А LiFePO4 MERLION 240Вт, крокодили Q25 — пристрій для заряджання акумуляторів типу LiFePO4 з вихідною напругою 14.6 В та вихідним струмом 20 А.
Підходить для електроквадроциклів, електропогрузчиків, електролодок та інших пристроїв із приставкою «електро» або акумуляторами LiFePO4.
Технічні характеристики:
- Тип акумулятора: LiFePO4 (літій-залізо-фосфатний)
- Потужність: 240 Вт
- Номінальна напруга: 12 В
- Вихідна напруга: 14.6 В
- Вихідний струм: 20 А
- Індикація: світлодіодна
- Охолодження: активне
- Бренд: MERLION
- Клеми/роз'єми: крокодили Q25
- Кількість в упаковці: 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал |
| Напруга зарядки | 12 В |
| Номінальна потужність | 240 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Струм заряду | 20 А |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Маса | 1 кг |
- Ціна: 3 800 ₴
