
Сонячна панель Jarrett 150W
- Немає в наявності
- Код: UG_31238
3 900 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сонячна батарея, сонячна панель - об`єднання фотоелектричних перетворювачів (фотоелементів) - напівпровідникових пристроїв, що прямо перетворюють сонячну енергію в постійний електричний струм,
Характеристики
- Максимальна потужність 150Вт
- Струм при максимальній потужності 8.33 А
- Напруга при максимальній потужності 18В
- Напруга відкритого контуру (холостого ходу) 21В
- Струм короткого замикання 10 А
- характеристики правильні при інсоляції 1000Вт/м2 та температурі 25С
- Розміри: 1480х680мм
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Потужність | 150 Вт |
| Напруга при максимальній потужності | 18 В |
| Напруга холостого ходу | 21 В |
| Струм короткого замикання | 10 А |
| Струм при максимальній потужності | 8.33 А |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1480 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Ширина | 680 мм |
- Ціна: 3 900 ₴
