
ДБЖ для котла з правильною синусоїдою 600VA 12V LED RITAR RTSW-600
- Готово до відправки
- Код: UG_08301
3 770 ₴
3 678 ₴
-2%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ДБЖ для котла з правильною синусоїдою 600VA 12V LED RITAR RTSW-600 — джерело безперебійного живлення з правильною синусоїдою та світлодіодною індикацією. Використовується для забезпечення роботи обладнання під час відключення електроенергії та стрибків напруги.
Технічні характеристики:
- Номінальна потужність: 600VA/360 Вт
- Коефіцієнт потужності: 0,6
- Тип вихідного сигналу: правильна синусоїда
- Вхідна напруга: 220V: 175 ~ 275V AC
- Вихідна напруга: 220V: 220V AC ± 10%
- Вихідна напруга під час роботи від батареї: 220V AC ± 5%
- Час перемикання: 2 ≤ 6 ms
- Струм заряду: 5–7 А
- Стабілізація (AVR): 3 ступені (мікропроцесорне керування, крок 22,5V)
- Частота: 50Hz/60Hz
- Захист від короткого замикання: є
- Аварійне вимкнення (захист від перевантаження): є
- Захист від повного розряду батареї: є
- RS-232 інтерфейс: є
- Увімкнення/вимкнення звукової індикації: є
- Тип індикації: світлодіоди
- Зовнішня батарея: 12 В
- Рекомендована ємність батареї: 20–65 А·год
- Кількість розеток Schuko: 1
- Тип корпусу: метал, колір чорний
- Робоча температура: 0–45°С
- Розмір пристрою (Д×Ш×В): 260×85×140 мм
- Розмір упаковки (Д×Ш×В): 325×130×215 мм
- Вага в упаковці: 4,06 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація | Звукова/Світлова/Вібро |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | RS232 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Поверхневий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Захист | |
| Автоматичне регулювання напруги | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Наявність холодного старту | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип запобіжника | Плавкий |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна напруга | 220 В |
| ККД, не менше | 95 % |
| Максимальна вхідна напруга | 275 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 175 В |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
- Ціна: 3 678 ₴


