
ДБЖ для котла з правильною синусоїдою 300W 12V Europower PSW-EPW500TW12
- Готово до відправки
- Код: UG_14818
4 500 ₴
4 389 ₴
-2%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ДБЖ для котла з правильною синусоїдою 300W 12V Europower PSW-EPW500TW12 — джерело безперебійного живлення для підключення зовнішньої акумуляторної батареї. Призначений для живлення навантаження з вихідним сигналом правильної синусоїди.
Технічні характеристики:
- Номінальна потужність: 500VA / 300 Вт
- Коефіцієнт потужності: 0,6
- Тип вихідного сигналу: правильна синусоїда
- Вхідна напруга: 220V 145 ~ 275V AC
- Вихідна напруга: 220V AC ± 10%
- Вихідна напруга під час роботи від батареї: 220V AC ± 5%
- Час перемикання: 2 ≤ 6 ms
- Перемикач струму заряджання: 5 і 10 А
- Стабілізація (AVR): 3 ступені
- Нижні пороги перемикання: 140V ± 5V AC
- Верхні пороги перемикання: 275V ± 7V AC
- Частота: 50Hz / 60 Hz
- Захист від короткого замикання: є
- Аварійне вимкнення (захист від перевантаження): є
- Захист від повного розряду батареї: є
- Холодний старт: є
- Сквозний нуль: є
- Звукова індикація: є
- Тип індикації: дисплей
- Зовнішня батарея: 12 В
- Рекомендована ємність батареї: 20 - 100 А·год
- Тип запобіжника: термічний
- Кількість розеток Schuko: 2
- Тип корпусу: метал, колір білий
- Тип кріплення: підлоговий
- Робоча температура: 0 - 45 °C
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Europower |
| Країна виробник | Китай |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Індикація | Цифрова |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | RS232 |
| Колір корпусу | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Технічні характеристики | |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Мінімальна вхідна напруга | 145 В |
| Максимальна вхідна напруга | 275 В |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Вихідна напруга | 220 В |
| ККД, не менше | 95 % |
| Захист | |
| Тип запобіжника | Плавкий |
| Автоматичне регулювання напруги | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Наявність холодного старту | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від перегрівання | Так |
- Ціна: 4 389 ₴


