
Паяльна станція Lukey 852D+FAN, паяльник, фен
- В наявності
- Код: UG_02885
5 270 ₴
4 929 ₴
-6%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Напруга живлення станції: 220-240 В
- Потужність: 350 Вт
- Потужність паяльника: 50 Вт
- Потужність нагрівального елементу фена: 250 Вт
- Діапазон робочих температур паяльника: 200 - 480 C
- Діапазон робочих температур фена: 100 - 420 C
- Тип нагрівального елементу паяльника: керамічний
- Тип нагрівального елементу фена: металева спіраль
- Тип нагнітача: турбінний насос
- Тип корпусу: метал
- Колір: чорний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lukey |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4 кг |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Напруга живлення | 220 В |
| Споживана потужність | 350 Вт |
| Тип повітряного нагнітача | Турбінний |
| Частота струму | 50 Гц |
| Паяльник | |
| Максимальна робоча температура паяльника | 480 град. |
| Мінімальна робоча температура паяльника | 200 град. |
| Напруги живлення паяльника | 24 В |
| Похибка контролю точності температури паяльника | 3.5 % |
| Фен гарячого повітря | |
| Максимальна робоча температура фена | 420 град. |
| Мінімальна робоча температура фена | 100 град. |
| Потужність фена | 20 Вт |
| Похибка контролю точності температури фена | 3.5 % |
| Продуктивність нагнітача повітря | 23 літр/хв |
- Ціна: 4 929 ₴







