
Інвертор напруги 12/220 В, 640 Вт, BRAZZERS BRSW-LFP-800-12
- Готово до відправки
- Код: UG_06810
6 080 ₴
5 879 ₴
-3%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інвертор напруги 12/220 В, 640 Вт, BRAZZERS BRSW-LFP-800-12 — лінійно-інтерактивне ДБЖ під зовнішній акумулятор. Призначений для живлення електроприладів під час відключення мережі та заряджання зовнішнього акумулятора.
Технічні характеристики:
- Номінальна потужність: 640 Вт
- Номінальна потужність: 800 ВА
- Тип: лінійно-інтерактивний
- Вбудований стабілізатор напруги
- Тип стабілізатора: релейний
- Точність стабілізації напруги: 6%
- Напруга акумуляторної батареї: 12 В
- Тип батарей: LiFePo4/GEL/AGM
- Нижній поріг вхідної напруги: 145 В
- Верхній поріг вхідної напруги: 270 В
- Вихідна напруга від мережі: 203-238±5 В
- Форма вихідної напруги: чиста синусоїда
- Частота електромережі: 50±0,5 Гц
- Струм заряду батареї: 10/20 А
- Тип індикації: LCD дисплей
- Підключення споживача: євророзетка
- Кількість розеток: 2
- Підключення до мережі: євровилка
- Підключення до АКБ: дроти
- Відключення при перевантаженні: 120%
- Затримка перезапуску: 6 с
- Робоча температура: 0...+40 C
- Захист від перегріву: 65±5 C, відключення
- Охолодження: активне
- Вологість: 20-90%
- Гарантія: 12 міс
- Рекомендована ємність акумулятора: до 200 Ah
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Brazer |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| ККД, не менше | 95 % |
| Максимальна потужність | 600 Вт |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне регулювання напруги | Да |
| Вихідна напруга | 220 |
| Захист від перевантаження | Да |
| Індикація | Цифрова |
| Максимальна вхідна напруга | 270 В |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна вхідна напруга | 145 В |
| Наявність холодного старту | Да |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Тип монтажа | Поверхневий |
| Тип запобіжника | Плавкий |
| Колір корпусу | Чорний |
- Ціна: 5 879 ₴

