
Робот-миник вікон PWR-01, пластик, білий
- Немає в наявності
- Код: UG_21444
5 400 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Робот-миник вікон PWR-01, пластик, білий — робот для автоматичного миття вікон, дзеркал і кахельної плитки. Призначений для очищення вертикальних поверхонь з керуванням за допомогою пульта дистанційного керування.
Технічні характеристики:
- Назва: Робот-миник вікон PWR-01, пластик, білий
- Матеріал: пластик
- Колір: білий
- Режими: 3
- Акумулятор
- Страхувальний трос: 4 м
- Кабель: 1.5 м
Комплектація:
- Робот для миття вікон
- Пульт дистанційного керування
- Багаторазові очищувальні серветки — 10 шт
- Запасні кільця — 2 шт
- Страхувальний трос — 4 м
- Кабель — 1.5 м
- Блок живлення
- Флакон для мийного засобу
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pipo |
| Країна виробник | Китай |
| Час роботи від акумулятора | 20 хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Споживана потужність | 80 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Робот |
| Тип прибирання | Волога, Суха |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.15 кг |
| Висота | 295 мм |
| Глибина | 115 мм |
| Ширина | 148 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
- Ціна: 5 400 ₴




