
Інвертор із правильною синусоїдою RITAR RTSW-1500 LCD 1000Вт 24V
- Немає в наявності
- Код: UG_08331
8 400 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інвертор із правильною синусоїдою RITAR RTSW-1500 LCD 1000Вт 24V — лінійно-інтерактивне ДБЖ під зовнішній акумулятор. Забезпечує живлення електроприладів під час відключення мережі та заряджає зовнішній акумулятор для подальшої роботи.
Технічні характеристики:
- Бренд: Ritar
- Номінальна потужність: 1000 Вт
- Номінальна потужність: 1500 ВА
- Тип: лінійно-інтерактивний
- Вбудований стабілізатор напруги
- Тип стабілізатора: релейний
- Кількість ступенів стабілізації: 3
- Крок перемикання: 22,5 В
- Точність стабілізації напруги: 6%
- Напруга акумуляторної батареї: 24 В
- Нижній поріг вхідної напруги: 145 В
- Верхній поріг вхідної напруги: 275 В
- Вихідна напруга: 220 В ±10%
- Форма вихідної напруги: чиста синусоїда
- Частота електромережі: 50±0,5 Гц
- Струм заряду батареї: до 10/15 А
- Тип індикації: цифрова
- Підключення споживача: євророзетка
- Кількість розеток: 2
- Підключення до мережі: євровилка
- Підключення до АКБ: дроти
- Вимкнення при перевантаженні: 120%
- Затримка перезапуску: 6–120 с
- Робоча температура: 0...+40 C
- Захист від перегріву: 65±5 C — вимкнення
- Охолодження: активне, інтелектуальне
- Вологість: 20–90%
- Корпус: метал
- Розміри: 400х145х210 мм
- Гарантійний термін: 12 міс
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація | Цифрова |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | RS232 |
| Матеріал корпусу | Метал і пластик |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Поверхневий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Захист | |
| Автоматичне регулювання напруги | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Наявність холодного старту | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип запобіжника | Плавкий |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна напруга | 220 В |
| ККД, не менше | 95 % |
| Максимальна потужність | 1050 Вт |
| Максимальна вхідна напруга | 275 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 145 В |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
- Ціна: 8 400 ₴

