
Стабілізатор напруги релейний 9 кВт Europower SLIM-10000SBR, настінний
- Немає в наявності
- Код: UG_01035
7 880 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стабілізатор напруги релейний 9 кВт Europower SLIM-10000SBR, настінний — стабілізатор напруги для вирівнювання вхідної напруги та подачі стабільної вихідної напруги 220 В AC. Призначений для настінного монтажу.
Технічні характеристики:
- Максимальна потужність: 9000 Вт
- Номінальна потужність: 7500 Вт
- Коефіцієнт потужності: 0,9
- Вхідна напруга: 140–270 V AC
- Вихідна напруга: ~220 V AC ±8%
- Стабілізація (AVR): 4 ступені
- Нижні пороги перемикання: 140 V ±5 V AC
- Верхні пороги перемикання: 270 V ±5 V AC
- Частота: 50 Hz / 60 Hz
- Індикація: дисплей
- Перемикач мережі: автомат 63 А
- Аварійне вимкнення (захист від перевантаження): передбачено
- Сквозний нуль: наявний
- Захист ліній зв'язку: -
- Клемна колодка для підключення: 1
- Кількість розеток Schuko: 2
- Тип корпусу: метал
- Тип встановлення: настінний
- Колір: білий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Europower |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| ККД, не менше | 95 % |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Максимальна вхідна напруга | 270 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 140 В |
| Номінальна потужність | 9 кВт |
| Тип стабілізатора | Релейний |
| Захист та умови експлуатації | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Додаткові характеристики | |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Тип монтажу | Навісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 7 880 ₴


