
Інвертор із правильною синусоїдою RITAR RTSW-1500 LCD 1000Вт 12V
- Готово до відправки
- Код: UG_08330
8 000 ₴
7 829 ₴
-2%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інвертор із правильною синусоїдою RITAR RTSW-1500 LCD 1000Вт 12V — лінійно-інтерактивний інвертор із вбудованим стабілізатором напруги та чистою синусоїдою на виході. Використовується для підключення споживачів до мережі та акумуляторної батареї 12 В.
Технічні характеристики:
- Бренд: Ritar
- Номінальна потужність: 1000 Вт
- Номінальна повна потужність: 1500 ВА
- Тип: лінійно-інтерактивний
- Вбудований стабілізатор напруги
- Тип стабілізатора: релейний
- Точність стабілізації напруги: 6%
- Напруга акумуляторної батареї: 12 В
- Нижня межа вхідної напруги: 140 В
- Верхня межа вхідної напруги: 270 В
- Вихідна напруга від мережі: 220 В ±6%
- Форма вихідної напруги: чиста синусоїда
- Частота електромережі: 50±0,5 Гц
- Струм заряду батареї: 10/15 А
- Тип індикації: LCD
- Підключення споживача: євророзетка
- Кількість розеток: 2
- Підключення до мережі: євровилка
- Підключення до АКБ: дроти М8
- Відключення при перевантаженні: 120%
- Затримка перезапуску: 6 мс
- Робоча температура: 0...+40 °C
- Захист від перегріву: 65±5 °C, відключення
- Охолодження: активне
- Вологість: 20-90%
- Корпус: метал
- Розміри: 500х245х350 мм
- Вага: 14,9 кг
- Гарантійний термін: 12 міс
- Рекомендована ємність акумулятора: до 200 Ah
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| ККД, не менше | 95 % |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14.9 кг |
| Висота | 350 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 245 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс для під'єднання зовнішніх пристроїв | USB, RS232 |
| Основні | |
| Тип монтажа | Поверхневий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Індикація | Цифрова |
| Технічні характеристики | |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Вихідна напруга | 220.0 |
| Максимальна вхідна напруга | 270 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 140 В |
| Захист | |
| Автоматичне регулювання напруги | Да |
| Тип запобіжника | Плавкий |
| Наявність холодного старту | Да |
| Захист від перевантаження | Да |
- Ціна: 7 829 ₴

