
Електровелосипед складаний CaBoot 16", 250 Вт, 36 В, акумулятор 6.4 Аг
- В наявності
- Код: UG_28727
34 520 ₴
32 129 ₴
-7%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електровелосипед складаний CaBoot 16", 250 Вт, 36 В, акумулятор 6.4 Аг — складаний електричний велосипед для пересування містом і поїздок на невеликі відстані. Підходить для щоденного використання як міський транспорт.
Технічні характеристики:
- Рама: алюмінієва
- Колеса: 14"
- Мотор: 250 Вт, 36 В
- Акумулятор: 36 В, 6.4 Аг, Lithium
- Дисплей: LCD
- Гальма: дискові
- Запас ходу: 35 км
- Максимальне навантаження: до 110 кг
- Габарити упаковки: 780×370×625 мм
- Вага з акумулятором: 23 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Voltronic |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 23 кг |
| Вікова група | Доросла |
| Діаметр колеса | 355 мм |
| Дистанція пробігу | 35 км |
| Конструкція | Складана |
| Максимальне навантаження | 110 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Потужність електродвигуна | 250 Вт |
| Особливості | Ручне гальмо, Підніжка, Амортизатор |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, міс | 3 |
- Ціна: 32 129 ₴
