
Електровелосипед гірський Kentor 29", 500 Вт, 48 В, акумулятор 9 Аг
- В наявності
- Код: UG_28725
61 720 ₴
57 449 ₴
-7%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електровелосипед гірський Kentor 29", 500 Вт, 48 В, акумулятор 9 Аг — електровелосипед для поїздок містом і бездоріжжям. Оснащений мотором 500 Вт, акумулятором 48 В 9 Аг і колесами 29 дюймів.
Технічні характеристики:
- Рама: алюміній
- Колеса: 29 дюймів
- Двигун: 500 Вт, 48 В
- Акумулятор: літієвий, 48 В, 9 Аг, тип 18650
- Запас ходу: до 45 км
- Гальма: дискові
- Дисплей: РК-дисплей
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BAT |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 28.5 кг |
| Дистанція пробігу | 45 км |
| Максимальне навантаження | 110 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Потужність електродвигуна | 500 Вт |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 3 |
- Ціна: 57 449 ₴


