
ДБЖ з правильною синусоїдою Ritar SK-600VA (400W) DC:145-275V LCD-дисплей 1Shuko socket 12V під зовнішню
- Немає в наявності
- Код: UG_29077
4 890 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ДБЖ з правильною синусоїдою Ritar SK-600VA (400W) LCD 12В 12А Простий та надійний, повний автомат, не вимагає ручного керування
Особливості:
- рекомендована ємність акумулятора до 150Ач
- автоматичне визначення параметрів акумулятора
- мікропроцесорне керування процесом заряду
- багатоступінчастий алгоритм заряду, що забезпечує оптимальний заряд акумулятора
- вбудований модуль захисту від кидків напруги
- якісна та повна фільтрація вхідної напруги мережі, фільтр ВЧ перешкод
- наявність тороїдального трансформатора
- холодний старт, звуковий сигнал при вимиканні вхідної напруги.
- наявність наскрізного "0" - для забезпечення підтримки всіх типів побутових газових котлів
- товар сертифікований та відповідає всім обов'язковим вимогам ДСТУ 4113-2001 ГОСТ 26329-84 ГОСТ 27699-88 ГОСТ 29219-91
- декларація відповідності у специфікації на сторінці товару
Характеристики
- бренд - Ritar
- номінальна потужність, Вт - 400
- номінальна потужність, ВА - 600
- тип - лінійно-інтерактивний
- вбудований стабілізатор напруги
- тип стабілізатора - релейний
- точність стабілізації напруги – 6%
- напруга акумуляторної батареї, Вольт - 12
- нижній поріг вхідної напруги, Вольт - 145
- верхній поріг вхідної напруги, Вольт - 275
- вихідна напруга від мережі, Вольт - 220 ±10%
- форма вихідної напруги - чиста синусоїда
- частота електромережі, Гц – 50 ±0,5
- струм заряду батареї - до 12А
- алгоритм заряду – плаваючий від 0.2А до 12А
- тип індикації - цифрова LCD + LED дисплей
- підключення споживача - євророзетка
- кількість розеток – 1
- підключення до мережі - євровилка
- підключення до АКБ - дроти
- відключення при перевантаженні 120%
- затримка перезапуску, сек - 6
- звуковий сигнал - вкл/викл
- робоча температура - 0...+40С
- захист від перегріву - 65±5C - відключення
- охолодження – активне
- вологість – 20-90%
Купуючи ДБЖ з правильною синусоїдою Ritar SK-600VA (400W) LCD 12В 12А у нашому магазині ви отримаєте сертифікований товар за найкращою ціною в інтернеті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація | Цифрова |
| Матеріал корпусу | Метал і пластик |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Захист | |
| Автоматичне регулювання напруги | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Наявність холодного старту | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип запобіжника | Плавкий |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна напруга | 12 В |
| ККД, не менше | 95 % |
| Максимальна потужність | 400 Вт |
| Максимальна вхідна напруга | 275 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 145 В |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
- Ціна: 4 890 ₴

