
Нож складной Ruike Hussar P121-G
- Готово до відправки
- Код: AT_P121-G
2 200 ₴
2 079 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Опис ножа Ruike Hussar Р121:
Головним достоїнством ножів Ruike, крім відмінної якості виготовлення, є оригінальний дизайн. Яскравим тому прикладом може послужити навіть така проста модель, як P121. Вже при першому погляді видно якісний підхід до створення дизайну і обробці комплектуючих ножа в цілому.
Його клинок виготовлений з нержавіючої сталі марки 14C28N виробництва Sandvik. Цей тип сталі володіє добре збалансованим складом, завдяки чому не схильний до утворення корозії і володіє відмінною зносостійкістю. До того ж, ріжуча кромка довго зберігає гостроту навіть при активній експлуатації.
Лезо має вигнуту форму що позитивно позначається на якості реза і рубають дій, зважаючи ніж P121 можна застосовувати як для нарізки продуктів під час пікніка, так і для підготовки гілок на вогнище в поході.
Біля основи клинка присутній невеликий «плавець», за допомогою якого ножа і відкривається. У відкритому положенні він стає на початку рукояті, граючи роль гарді. Завдяки наявності спеціальних шарнірів, клинок ножа плавно і досить швидко висувається з рукоятки. У робочому положенні він фіксується з допомогою замка Liner-lock.
Рукоять ножа складається з сталевих лайнерів і накладок з G10. Слід зазначити, що одна з пластин лайнерів має спеціальні отвори для полегшення ваги. Накладки можуть мати чорний (P121-B) або зелений (P121-G) колір.
Особливості:
- модель P121 має складну конструкцію;
- відкриття проводитися за допомогою спеціального «плавця»;
- ніж має підшипники, що забезпечують плавні відкривання ножа;
- повна довжина P121 в робочому вигляді становить 21,5 см / в закритому — 12,2 см;
- матеріалом клинка є сталь 14C28N виробництва Sandvik;
- клинок ножа має такі розміри: довжина — 9,2 см, ширина біля обуха — 3,5 мм;
- тип заточення ріжучої кромки — пряма;
- було проведене гартування леза до рівня 58-60 HRC;
- присутній замикаючий механізм Liner-lock;
- накладки на рукоять виготовлені з ударостійкого полімеру — G10;
- ніж Ruike P121 може мати ручку чорного або зеленого кольору (позначені індексами P121-B і P121-G відповідно);
- цей ніж штатно укомплектуваний жорсткою металевою кліпсою;
- вага 127 грам.
Інформація:
Трикутник позначає рік, а цифри місяць, коли цей ніж був зроблений.
Гарантія:Тривалість офіційної гарантії для складного ножа Ruike P121 (з будь забарвленням рукояті) становить 5 років. Подалі обслуговування і ремонт ножа будуть проводитись на платній основі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ruike |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Довжина у складеному стані | 12.2 см |
| Довжина ножа | 215 мм |
| Матеріал леза | Sandvik 14C28N |
| Призначення | Туризм |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 60 HRC |
| Тип | Складаний |
| Колір | Зелений |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 127 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 92.2 мм |
| Ширина леза | 3.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточування | прямий |
| Форма клинка | drop-point |
- Ціна: 2 079 ₴









