
Нож складной Civivi Mini Praxis C18026C-1
- Немає в наявності
- Код: AT_C18026C-1
2 450 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Ніж складаний Civivi Mini Praxis C18026C-1
Складаний ніж, його особливість – у міцній рукояті ергономічної форми та клинку різновиду drop point. Є зменшеною версією відомого ножа Praxis. Це дуже практичний та зручний ніж, який легко носити із собою у кишені. Клинок виготовлений із сталі D2. Це міцна інструментальна сталь, яка добре зберігає гостроту. Лезо має гарне чорне оздоблення.
Ручка зроблена зі склотекстоліту G10. Кліпса для глибокого носіння дозволяє закріпити цей інструмент на поясі, на кишені або на рюкзаку. До моделі додається нейлоновий чохол для перенесення. Довжина повна ножа досягає 17,3 сантиметри, довжина леза дорівнює 8,4 сантиметрів. Довжина моделі у закритому вигляді становить 9,6 сантиметра. Важить 78 грам.
Характеристики:
- складаний ніж;
- колір зелений;
- форма клинка: drop point;
- є кліпса;
- клинок із сталі марки D2;
- чорне оздоблення леза;
- ручка зі склотекстоліту G10;
- нейлоновий чохол;
- довжина загальна: 17,3 сантиметри;
- довжина у закритому вигляді: 9,6 сантиметра;
- довжина леза: 8,4 сантиметрів;
- вага: 78 грам.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CIVIVI |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина ножа | 173 мм |
| Призначення | Повсякденний |
| Стан | Новий |
| Тип | Складаний |
| Колір | Оливковий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 84 мм |
| Ширина леза | 78 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма клинка | drop-point |
| Чохол/ножній | Да |
- Ціна: 2 450 ₴







