
Нож складной Ruike P882-G
- Готово до відправки
- Код: AT_P882-G
2 550 ₴
2 379 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Опис ножа складаного Ruike P882-G:
У ножі Ruike P882 поєднується яскрава комбінація універсальності та стилю, що перетворює модель на функціонального помічника для активних і цілеспрямованих практиків, які бажають завжди бути готовими до будь-якої ситуації. Інструмент можна носити як у межах міста, так і брати з собою на природу: він впорається з будь-якою роботою, в якій необхідне гостре лезо.
Клинок з нержавіючої сталі Sandvik 12C27, загартованої до 57-59 HRC, легко заточується та надовго зберігає гостроту кромки, а сатиновий фініш усуває відблиск металу та приховує відбитки пальців. Профіль клинка з прямим заточуванням і подовженим вістрям однаково гарний як для різання, так і для проколювання.
Конструкція відкривається єдиним способом: натисканням на шпеник, розташований по обидва боки клинка. За фіксацію відповідає замок Back lock, що належить до класичних ножових блокувальних механізмів з характерною високою стійкістю до екстремальних навантажень.
Пара шорстких плашок на руківʼї покращують ергономіку ножа, підвищуючи якість його зчеплення з долонею при утриманні. Їхній матеріал — склопластик G10, який повсюдно застосовується у виробництві різальних інструментів завдяки балансу між міцнісними характеристиками, несприйнятливістю до контакту з водою та впливу температурних перепадів.
Дизайн моделі органічно доповнює сталева кліпса, адаптована під приховане носіння інструмента у кишені. Разом з нею вага моделі дорівнює лише 71,8 г, що також позитивно відбивається на зручності транспортування.
Характеристики:
- кишеньковий ніж для повсякденного носіння;
- колір – зелений;
- матеріал клинка – нержавіюча сталь Sandvik 12С27;
- твердість клинка – 57-59 HRC;
- тип заточування – прямий;
- відкриття ножа натисканням на двосторонній шпеник;
- тип блокувального механізму – замок Back lock;
- матеріал руківʼя – склопластик G10;
- повна довжина ножа – 193 мм;
- довжина клинка – 85 мм;
- товщина в обуху – 2,5 мм;
- вага – 71,8 г;
- є сталева кліпса для прихованого носіння
- гарантія - 5 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ruike |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Довжина ножа | 193 мм |
| Матеріал леза | Sandvik 12C27 |
| Призначення | Повсякденний |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 59 HRC |
| Тип | Складаний |
| Колір | Зелений |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 71.8 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 85 мм |
| Ширина леза | 2.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип замка | Back lock |
| Тип заточування | прямий |
- Ціна: 2 379 ₴









