
Нож складной Ruike P128-SB
- Готово до відправки
- Код: AT_P128-SB
3 000 ₴
2 799 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Опис ножа Ruike P128-SB:
Модель ножа для повсякденного використання повинна володіти особливими якостями. У тому числі, це і хороша стійкість до різних факторів, що призводить до корозії. Дуже бажано, щоб цей ніж сподобався своєму власникові зовні. Ruike P128-SB відповідає всім цим вимогам. Даний ніж гарний, міцний, надійний і орієнтований на виконання більшості завдань як повсякденного характеру, так і тих, які стають актуальними на природі. Його лезо виконане з сталі 14C28N. Даний різновид нержавіючої сталі має відмінну твердість, яка дозволяє ножу довго обходитися без повторної заточування. Довжина клинка Ruike P128-SB — 93 мм, товщина теж чимала — 3,5 мм. Цим ножем можна без проблем порізати практично будь-які продукти харчування та інші матеріали. Тим більше, що заточування у цій моделі універсальна — рівна.
Рукоятка також відповідає міркувань практичності і надійності. Вона також металева, але виготовлена з іншого різновиду стали — 3Cr14N. Нержавіючі властивості цього сплаву ще більш яскраво виражені, а тому рукоятка буде залишатися у відмінному стані, навіть якщо ніж часто брати з собою на риболовлю або заміські пікніки.
Ніж Ruike P128-SB зроблений матовим, чорного кольору. Такого стильного зовнішнього вигляду виробникам вдалося домогтися шляхом використання шліфування Stone washed і фарбування металу за допомогою стійкої фарби. Це темне покриття не зітреться навіть в процесі тривалого використання інструменту, але заточувати ніж все ж потрібно більш акуратно.
Важливо, що дана модель складного ножа оснащена відразу двома замками. Один з них є основним і визначає положення клинка. Це лінійний по конструкції замок Frame lock. Другий же служить в якості запобіжного елемента на випадок додатки до ножа особливо великих навантажень (він називається Safety Lock).
Особливості:
- EDC ніж кишенькового типу;
- дана модель — повністю металева;
- марка сталі, з якої зроблений клинок — 14C28N;
- марка металу для виробництва рукоятки — 3Cr14N;
- ніж укомплектований двома замками для безпеки;
- варіант шліфування металу — Stone washed;
- лезо і ручка ножа пофарбовані в чорний колір;
- довжина клинка дорівнює 93 мм;
- повний розмір Ruike P128-SB у відкритому вигляді — 217 мм;
- ніж важить 159 грам.
Інформація:
Трикутник позначає рік, а цифри місяць, коли цей ніж був зроблений.
Гарантія: П'ятирічна гарантія від виробників видається кожному покупцеві ножів Ruike P128-SB.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ruike |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Довжина у складеному стані | 12.4 см |
| Довжина ножа | 217 мм |
| Матеріал леза | Sandvik 14C28N |
| Призначення | Туризм |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 60 HRC |
| Тип | Складаний |
| Колір | Чорний |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 159 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 93 мм |
| Ширина леза | 3.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип замка | Frame lock |
| Тип заточування | прямий |
| Форма клинка | clip-point |
- Ціна: 2 799 ₴









