
Нож складной Civivi Elementum C907A-5
- Немає в наявності
- Код: AT_C907A-5
4 670 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Опис складаного ножа Civivi Elementum C907A-5:
Модель Civivi Elementum — це стильний EDC ніж, який є бестселером асортименту, завоювавши серця ножаманів у всьому світі завдяки поєднанню функціональності, ергономіки та естетичної краси. Клинок завдовжки 75.2 мм має класичну форму drop point, яка дозволяє виконувати інструментом завдання широкого спектра. При цьому руківʼя з плавними вигинами надійно лягає у долоню, що робить експлуатацію гранично безпечною.
Лезо моделі виготовлено з дамаської сталі. Метал характеризується міцністю, тривалістю утримання заточування та твердістю в межах 58-60 HRC. Приємний бонус — обробка клинка методом галтування (black stonewash).
Плавне відкривання клинка забезпечується завдяки керамічним кульковальникам в основі конструкції. Щоб відкрити лезо до фіксації, достатньо натиснути на плавець з нержавіючої сталі. Ніж відкривається з характерним клацанням, що вказує на готовність інструменту до роботи. Як запірний механізм використовується замок liner lock.
Руківʼя ножа не поступається клинку в ефектності. Матеріал накладок — інженерний термопластик Ultem. Він також відомий як поліацеталь і здатний похвалитися рядом виняткових характеристик: несприйнятливістю до впливу хімічних речовин та екстремальних температур у межах від -50°C до +135°C, стійкістю до механічних пошкоджень та легкістю, що дозволяє знизити вагу ножа до 75.1 г.
Виробник доповнив конструкцію сталевою кліпсою. Вона туго фіксує інструмент на одязі, але є однопозиційною, тому ніж підійде лише для правшів. На руківʼї можна закріпити темляк — для цього передбачено хвостовий отвір.
Характеристики:
- складаний EDC ніж, бестселер бренду Civivi у новому дизайні;
- клинок з інструментальної сталі D2;
- твердість клинка – 58-60 HRC;
- фініш клинка – галтування (black stonewash);
- форма клинка – drop point;
- тип заточування – прямий;
- блокувальний механізм – замок liner lock;
- матеріал руківʼя – інженерний термопластик Ultem;
- є однопозиційна кліпса з нержавіючої сталі;
- повна довжина – 177.6 мм;
- довжина клинка – 75.2 мм;
- товщина клинка – 3 мм;
- довжина руківʼя – 102.4 мм;
- товщина руківʼя – 11 мм;
- вага – 75.1 г.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CIVIVI |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал леза | D2 |
| Призначення | Повсякденний |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 61 HRC |
| Тип | Складаний |
| Колір | Золотистий |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 75.1 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 75.2 мм |
| Ширина леза | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 177.6 мм |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточування | прямий |
| Форма клинка | drop-point |
- Ціна: 4 670 ₴








