
Нож складной Civivi Hypersonic C22011-1
- Готово до відправки
- Код: AT_C22011-1
5 470 ₴
4 979 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)

Опис складаного ножа Civivi Hypersonic C22011-1:
Зносостійкий і стильний, складаний інструмент Hypersonic розроблений бразильським ножовим дизайнером Густавом Чекіні (Gustavo Thome Cecchini), якому вдалося перетворити кишенькову модель на справжній витвір мистецтва. Ніж відрізняється плавністю ходу леза завдяки підшипнику з керамічними кульками, а замок frame lock дозволяє відкривати конструкцію однією рукою.
Ця модель оснащена клинком довжиною 93.2 мм з дрібнозернистої сталі 14C28N — шведської марки з вмістом хрому близько 14%, який запобігає появі іржі на металі. Твердість сталі дорівнює 57-59 HRC. Обробка stonewash з чорним покриттям створює ефект старіння сталі, усуваючи металічний блиск і приховуючи подряпини.
Клинок форми зворотний танто виймається з руківʼя за допомогою натискання на фліпер, а упор під палець не дає руці зісковзнути на пряме лезо. Надійність хвату забезпечується нековзними вставками зі склотекстоліту G10 на руківʼї з нержавіючої сталі.
Ніж можна непомітно носити в кишені завдяки малій довжині руківʼя, що становить лише 128.1 мм, та металевій кліпсі глибокої посадки. Вага моделі — 167.6 грамів.
Характеристики:
- складаний EDC ніж, розроблений дизайнером Густавом Чекіні;
- форма клинка – зворотний танто;
- матеріал клинка – дрібнозерниста сталь 14C28N твердістю 57-59 HRC;
- тип заточування – прямий;
- обробка клинка – stonewash;
- замок frame lock;
- в осьовому вузлі присутні керамічні кульковальники;
- матеріал руківʼя – нержавіюча сталь + склотекстоліт G10;
- повна довжина – 222 мм;
- довжина клинка – 93.9 мм;
- товщина клинка – 3 мм;
- довжина у складеному вигляді – 128.1 мм;
- товщина руківʼя – 11 мм;
- вага – 167.6 г;
- матеріал однопозиційної кліпси – нержавіюча сталь.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CIVIVI |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина ножа | 222 мм |
| Призначення | Туризм |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 59 HRC |
| Тип | Складаний |
| Колір | Різні кольори |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 167.6 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 93.9 мм |
| Ширина леза | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал леза | 14C28N |
| Тип замка | Frame lock |
| Тип заточування | прямий |
| Форма клинка | танто |
- Ціна: 4 979 ₴








