
Нож складной Civivi Button Lock Elementum II C18062PB-DS1
- В наявності
- Код: AT_C18062PB-DS1
5 620 ₴
5 119 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)

Опис складаного ножа Civivi Button Lock Elementum II C18062PB-DS1:
Поєднання функціональності EDC ножа та вишуканого дизайну — це модель Civivi Elementum II, яка є переосмисленням однойменного бестселера бренду. Інструмент зберіг знайомі риси з класичним клинком drop point і фігурним руківʼям з нековзною поверхнею, але отримав оновлення у вигляді замку button lock, що дозволяє миттєво розкрити конструкцію однією рукою. Основна деталь запірного механізму — пружна кнопка. Вона вимагає досить тугого натискання, що зводить нанівець ризик випадкового розкриття ножа в кишені під час носіння.
Загальна довжина моделі становить 179.4 мм, з якої 75.1 мм — це довжина клинка з прямим заточуванням, а 104.3 мм — довжина руківʼя. Матеріалом клинка виступає один із найкращих металів у ножовій промисловості — дамаська сталь твердістю 58-60 HRC. До складу цього металу входить ряд марок сталей, об'єднання яких робить його гранично зносостійким та нержавіючим. Характерні візерунки на поверхні клинка є яскравою прикрасою дизайну.
Плавний рух клинка під час його відкривання та закривання здійснюється за допомогою керамічних кульковальників. На руківʼї є багатошарові накладки. Як їх основа використовується склотекстоліт G10, поверх якого накладені плашки з карбону. Обидва матеріали характеризуються стійкістю до ударів, а також несприйнятливістю до впливу високих і низьких температур.
Незамінним атрибутом ножа є однопозиційна кліпса з нержавіючої сталі. Разом із нею конструкція важить 93.6 грамів. Хвостовий отвір призначений для кріплення темляка.
Характеристики:
- кишеньковий ніж для повсякденного використання;
- колір – чорний;
- матеріал клинка – дамаська сталь (58-60 HRC);
- форма клинка – drop point;
- пряме заточування;
- тип замка – button lock;
- є керамічні кульковальники;
- матеріал руківʼя – карбон + склотекстоліт G10;
- повна довжина – 179.4 мм;
- довжина клинка – 75.1 мм;
- товщина клинка – 3 мм;
- довжина руківʼя – 104.3 мм;
- товщина руківʼя – 13 мм;
- вага – 93.6 г;
- поставляється з однопозиційною кліпсою з нержавіючої сталі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CIVIVI |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина ножа | 179.4 мм |
| Призначення | Туризм |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 60 HRC |
| Тип | Складаний |
| Колір | Чорний |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 93.6 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 75.1 мм |
| Ширина леза | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал леза | Damascus |
| Тип замка | Button lock |
| Тип заточування | прямий |
| Форма клинка | drop-point |
- Ціна: 5 119 ₴








